Miło nam poinformować, że nasza wyprawa rowerowa „NARODOWA SZTAFETA WOLNOŚCI I SOLIDARNOŚCI im. JANA PAWŁA II została nominowana do WYDARZENIA ROKU 2022 w kategorii „Sport i Rekreacja” PLEBISCYT „z TUMSKIEGO WZGÓRZA”
* Jeśli ktoś z Państwa będzie chciał zagłosować na to wydarzenie, prosimy o wysłanie SMS o treści SIR.7 na numer 73601 (koszt SMS- 3,69 zł brutto) lub wypełniając kupon w Tygodniku Płockim.
Wydarzenie nr 7 – opis:
7. – Narodowa Sztafeta Wolności i Solidarności im. Jana Pawła II. 5 płocczan w wyjątkowy sposób uczciło 100-rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Przejechali na rowerach trasę liczącą 1000 km od Zakopanego do Gdańska. Nominowany – Leszek Brzeski z Parafialnego Klubu Uczniowskiego Wiktoria, pomysłodawca inicjatywy, zorganizowanej we współpracy z Zespołem Szkół Technicznych w Płocku.
– Głosowanie plebiscytowe trwa od 7 lutego 2023 roku (godz. 6:00) do 7 kwietnia 2023 (godz. 9.00). Głosy oddane po tym czasie uznaje się za nieważne (według zegara dostępnego u Organizatora). Także zwolennicy głosowania za pomocą SMS-ów mają swoją graniczną datę. Kończymy je 10 kwietnia o godzinie 23.00.
Więcej informacji
Kilka zdjęć